Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı – Çeşme Sinema

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı

26 Mayıs 2017

Kaptan Jack Sparrow’a yeniden hayat veren Johnny Depp’e, Javier Bardem, Orlando Bloom, Kaya Scodelario, Brenton Thwaites gibi isimlerin eşlik ettiği Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı, başı beladan eksik olmayan Jack Sparrow’un şu ana kadar karşılaştığı en dişli düşmanı Kaptan Salazar ile yüzleşmesini anlatacak.

Johnny Depp, Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı filminde ikonik, heyecan verici anti-kahraman rolü Jack Sparrow ile sinemaya geri dönüyor. Çılgın maceralara atılan talihsiz Jack Sparrow yaklaşan kötü kaderin rüzgarını hissetmeye başlamıştır. Korkunç Kaptan Salazar (Javier Bardem) tarafından yönetilen ölümcül hayalet korsanlar, Jack hariç denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmıştır ve Jack’in hayatta kalmak için tek umudu efsanevi Poseidon Asası’nı bulmaktır. Jack Sparrow, asayı bulmak için güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth (Kaya Scodelario) ve Kraliyet Donanmasından Henry (Brenton Thwaites) adında dik başlı, genç bir denizciyle pek de kolay olmayan bir anlaşma yapmak zorundadır. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, yalnızca kötü kaderini tersine çevirmenin değil, şu ana kadar karşılaştığı en dişli ve korkunç düşmandan kendini nasıl kurtaracağının da yollarını aramaktadır.

Yönetmen: Espen Sandberg, Joachim Rønning
Oyuncular: Johnny Depp , Brenton Thwaites , Orlando Bloom , Javier Bardem , Kaya Scodelario , Geoffrey Rush , Golshifteh Farahani

Tür: Aksiyon ,  Fantastik ,  Komedi ,  Macera
Yapım Yılı: 2017 – ABD
Vizyon Tarihi: 26 mayıs 2017

Senaryo: Ted Elliott ,  Terry Rossio ,  Stuart Beattie ,  Jay Wolpert , Jeff Nathanson
Yapımcı : Jerry Bruckheimer ,  Ted Elliott

SİNEMA ÇEŞME SEANSLAR : 11:00- 13:30-16:30-19:00-21:30

Çeşme Sinema – Adres Bilgileri: Sakarya Cad. Atatürk Bulvarı Migros AVM K:2 Çeşme/İzmir
Telefon:  0 232 712 30 72

Karayip Korsanları Fragman

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin