Marine Elektronik

Marine Elektronik Bilgisayar Nakliyat Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı ticari gemiler, askeri amaçlı deniz araçları, yatlar, kotralar, güvenlik amaçlı muhafaza bottları, balıkçı tekneleri ile karada hizmet veren bütün kurulaşlar ve amatör grupların iletişim, bilişim yönünden teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

   1980 yılında Marine Elektronik olarak ticaret hayatına başlayan daha sonra 1986 yılında Marine Elektronik Ltd. Şti.ünvanını alan şirketimiz, başlangıçta İzmir ve yakın bölgelerde gemi, yat ve balıkçı teknelerine yalnızca tamir hizmetleri sunarken; T.C. TELEKOMİNİKASYON KURUMU’ ndan almış olduğu telekominikasyon ve navigasyon sistemleri ithalat, tamir, bakım ve satış yetki belgesi doğrultusunda günümüze kadar gelen süreç içerisinde sürekli yükseliş trendini arttırarak dünyada ki bir çok ünlü markanın ithalatçı, distribütörlük, Ege Bölge Bayiliği hizmetlerini sürdürmektedir.

FAALİYET ALANLARI

  Denizle ilgili tüm ulaşım vasıtaları ve istifade kaynaklarının yönlendirilmesi, denetimi, kontrolü ve her ortamda iletişimi sağlayan;

* İrtibat Sistemleri

* Yönlendirme Sistemleri

* Balık Bulucu Sistemleri

* Uydu İletişim Sistemleri

* Küresel Konumlama Sistemleri

* Deniz Derinliği Ölçme Sistemleri

* Yardımcı Deniz Güvenliği Sistemleri

* Rüzgar Hızı Ve Dip Akıntısı Ölçme Sistemleri

* Deniz Yüzeyi Ortam Ve Koşulları Değerlendirrme Sistemleri

ile ilgili teknolojik imkanlar ve bunlarla ilgili bilgisayar yazılımları ile birlikte bu sistemlerin bakım ve onarımı ile ilgili her türlü faaliyeti gerçekleştirmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin