Youtube’dan Online Video ve Mp3 İndirmek.

Dünya genelinde en çok video izlenilen site olan Youtube’dan çevrimiçi olarak video indirmek çok kolay. Bu yazımızda sizin için siteden çevrimiçi video ve mp3 indirme.

Dünyanın en çok video izlenen sitesi Youtube, ülkemizde de oldukça revaçta. Bugünlerde 7. yaşını kutlayan Youtube, hâla büyük bir kısmın en sevdiği video sitesi. Hâl böyle olunca da insanlar gerek internet olmadan video izlemek, gerek telefon ve diğer medya oynatıcılarına aktarmak içinYoutube videolarını indirmenin yollarını arıyorlar.

Onlarca Youtube Downloader türevi program var. Ancak bunların hiç birine gerek yok. Çünkü çevrimiçi olarak bunu sizin için yapan siteler de var. Program varken neden site aracılığıyla video indireyim diyecek olursanız; zaten bir videoyu izleyip programa atmanız için de internet bağlantısı gerekiyor. Ayrıca zaten stabil tutulması gereken Windows’a böyle reklamlı ve güvenilmeyen programları kurmak da pek mantıklı değil. Youtube‘dan çevrimiçi bir şekilde video indirebilen Offliberty.

Offliberty adlı siteye giriyorsunuz. Gördüğünüz çubuğa indirmek istediğiniz Youtube video linkini yapıştırıp Off ikonuna tıklıyorsunuz. Gerisini Offliberty sizin için yapıyor.

Videoyu yapıştırıp Off‘a tıkladığınızda karşınıza  bir menü geliyor. Kısa bir süre rakamların saydığını göreceksiniz. Site kendi serverında videoyu hızlıca çevirip hem video hem de mp3 olarak size sunuyor. Offliberty öncelikli olarak mp3 dosyasını hazırlıyor. Video olarak isterseniz “I Want Video File”a tıklamalısınız.  Hepsi bu kadar. Sonra sarı renkli yerlere sağa tıklayıp hedefi farklı kaydet diyerek indirdiğiniz video ya da mp3′lerin keyfini çıkarabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin