Açıklama

Home & Office Decoration
Yüksek kalite Home & Office Decoration, Happily Ever After yaratıcılığı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olan ev ofis dekorasyonu fikirlerini ortaya koyuyor.

Davet ve Organizasyon
Organizasyonunuzun planlanması, kişi sayısı ve konsepte göre doğru mekan seçilmesi, menü tercihleri, davetin tüm detayları ile hazırlanması.

Kişiye Özel / Konsept Eventler
Evlilik teklifi, Sünnet Organizasyonları, Doğum günü partileri, evlilik yıldönümü kutlamaları, baby shower’lar, kına ve nişan organizasyonu, gelin hamamı, bekarlığa veda partileri, ev partileri, Barmitzvah ve Daha fazlası.

Kurumsal Hizmetler
Bayii Toplantıları, Açılış, Mezuniyet Törenleri, Seminer ve Kongre düzenlenmesi, İftar Yemekleri, Sergiler, Piknik Organizasyonları.

Teknik Hizmetler
Gelin damadımızın isteklerine göre orkestra ve dj tercihleri, hizmet verecek gruplar doğrultusunda ses ve ışık sistemleri, özel ışık ve dans show’lar, günün akışına göre fotoğraf ve video hizmetleri, anı ölümsüzleştirebilmek için Video Kule, After Party için bar show’lar.

Misafirlerimize kaliteli hizmet sunmak adına , sayısız ürün gamı ve elit organizasyon konseptlerimizle çalışmalarımıza aralıksız devam etmekte olup mutlu anlarınızı ölümsüz kılıyoruz.

Konum
Kategoriler
İletişime Geç

    Bu Noktayı Sosyal Ağlarda Takip Et
    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • chat
    İnceleme ekle
    error: Alert: İçerik korunuyor !!