Alaçatı
Big Fish

Alaçatı International Fishing Tournament

Uluslararası Balıkçılık Turnuvası

Alaçatı Big Fish: 2010 yılında küçük bir organizasyon olarak başlayan Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası, 2012 yılından beri Avrupa’nın en büyük açık deniz balıkçılık turnuvası ve yine dünyada, hatırı sayılır bir yere sahip. Alaçatı suları,  Türkiye’nin en iyi balıkçıları sayesinde, Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası sportif balıkçıların buluşma platformu haline geldi.

Foto Galeri

Alaçatı Big Fish

Video Galeri

Alaçatı Big Fish

Türkiye’de yapılan turnuvalar arasında “Yakala-Bırak-Yaşat” uygulamasını teşvik eden tek turnuva

Alaçatı bıg fısh

Yakalanan balıklardan daha çok, kurulan dostluklar, gidilen seyahatler ve yaşanan maceralar ile değer kazanan bir yaşam şekli. Alaçatı Uluslararası Balıkçılık turnuvasının kapıları da tüm amatör balık meraklılarına açık, sadece denize sevdalı ve oltaya bağlı olmanız yeterli.

Her yıl artan katılımla gelişen turnuva, hem katılımcı sayısı hem de katılan teknelerin ve ekiplerin niteliği anlamında, inanılmaz bir gelişim sergiledi. ‘Kaçan Balık Büyük Olur’ sloganıyla start alan turnuvada  iş dünyasının önemli ve tanınmış isimleri oltalarını Ege’nin derin sularına bırakıyor. Başladığı günden bu yana tekneler iki gün avlanıyor.

Alaçatı Big Fish - Cesme City

Şehir Senin Tadını Çıkar!

Otel, Beach Clublar, Barlar, Restoranlar, Mağazalar, Etkinlikleri Keşfetmeye başlayın ve size en yakın olanları öğrenin.

error: Alert: İçerik korunuyor !!